Ryhmäliikuntakalenteri

Nousu BWC Keilaniemi ryhmäliikunta-aikataulu.
Pidätämme oikeuden tuntimuutoksiin. 
 Tarkista ajantasaiset aikataulut Nousu applikaatiosta. 
Relaxing Free Swim aikataulut löydät Nousu Appista.

Tervetuloa tunneille!

 Kesän aikataulu vko 26
(24.6.-30.6.)

Ma

17:10-18:10

Crosstraining

Ti

7:30-8:00

Hiit

8:05-8:35

Core

16:15-17:00

Barre

17:00-18:00

Pump

Ke

16:15-17:00

Merenneitouinti

To

07:30-8:00

Indoor Cycling

8:05-8:35 

Body

16:15-17:00

Crosstraining

17:05-17:35

Venyttely

Pe

 Kesän aikataulu vko 27
(1.7.-7.7.)

Ma

Ti

7:30-8:00

Hiit

8:00-8:30

Core

16:20-16:50

Body

17:00-17:45

Crosstraining

Ke

To

07:30-8:00

Indoor Cycling

8:05-8:35 

Body

16:15-17:00

Crosstraining

17:05-17:35

Venyttely

Pe

 Kesän aikataulu vko 28
(8.7.-14.7.)

Ma

Ti

7:30-8:00

Hiit

8:00-8:30

Core

16:20-16:50

Body

17:00-17:45

Crosstraining

Ke

To

07:30-8:00

Indoor Cycling

8:05-8:35 

Body

16:15-17:00

Crosstraining

17:05-17:35

Venyttely

Pe

 Kesän aikataulu vko 29
(15.7.-21.7.)

Ma

Ti

7:30-8:00

Hiit

8:00-8:30

Core

16:20-16:50

Body

17:00-17:45

Crosstraining

Ke

To

07:30-8:00

Indoor Cycling

8:05-8:35 

Body

16:15-17:00

Crosstraining

17:05-17:35

Venyttely

Pe

 Kesän aikataulu VIIKKO 30

Ma

Ti

Ke

To

Pe

 Kesän aikataulu VIIKKO 31

Ma

Ti

Ke

To

Pe

 Kesän aikataulu VIIKKO 32

Ma

Ti

Ke

To

Pe

 Kesän aikataulu VIIKKO 33

Ma

Ti

Ke

To

Pe

Helmikuu?

Ma

15:45-16:15 

Barre 

15:45-16:30 

Rintauinnin tekniikkapaja

16:30 -17:30 

Kuntonyrkkeily

16:30-17:15 

Vapaauinnin tekniikkapaja

17:15-18

Aqua training

17:35-18:35

Balance 

18-19 

Voimailu

Ti

7:15-8 

Pilates 

11-11:45 

Combat

15:40-16:10 

Healthy back 

16:15-16:45 

Hiit

16:30-17:30 

Flow Jooga

16:50-17:20 

Booty

17:30-18:30 

Bodyjam 

18:20-18:50 

Pilatesfunc

18:50-19:20 

Yogafunc

Ke

7:00-7:30 

Indoor cycling

7:35-8:05 

Core

10:30-11:15 

FacsiaMethod 

15:45-16:15 

Step 

16:00-16:45 

Merenneitokokeilu 

16:15-17:00 

Hydrobic 

16:30-17:30 

Rasvanpoltto + veny

16:45-17:30 

Merenneitokokeilu

17:40-18:40 

Kahvakuula TAI Voima 

17:15-17:45 

Voima 

17:45-18:15 

Voima 

To

11:15-12:00 

Barre

16:00-17:00 

Power Method

17:00-17:30 

Aquahiit

17:10-17:55

FaMe 45' 

17:30-18 

Aquapower

18-18:30 

Indoor cycling

Pe

7:15-8:15 

Functional training 

11:00-11:30 

Vesijumppa kehonhuolto

16:00-16:30

Booty + abs

16:15-17:15 

After Work Yin Jooga